Утеплення Будинку

     З давніх часів людина будує для себе житло, прагнучи до все більш високого рівня комфорту, але сьогодні до цього прагнення додається ще і раціональність у використанні енергетичних ресурсів. Бурхливі темпи росту міст, розширення території приміської приватної забудови – все це призводить до безумовного підвищення енергоспоживання, що тягне за собою і зростання цін на будь-які енергоресурси. Тому питання економії сьогодні стають все більш гострими, а власники приватних будинків все частіше замислюються над тим, як знизити витрати енергії, що витрачається на підтримання оптимального мікроклімату всередині приміщень. І тільки правильне високоефективне утеплення будинку дозволяє при мінімальних витратах досягати бажаних результатів, незалежно від погодних умов зовні.

Теплоізоляція дозволяє зберігати усередині приміщень прохолоду влітку і тепло взимку. А значить, і витрати енергії на підтримання оптимального мікроклімату будуть нижчими, і в деяких випадках економія може досягати 60-70% від обсягу коштів, що витрачаються до облаштування теплоізоляції на обігрів або охолодження. Але економія – це, хоч і одна з основних, але далеко не єдина причина, по якій утеплення будинку дійсно необхідно.

Навіщо потрібно утеплення будинку? Що воно дає?

    Звичайно, економія матеріальних засобів і енергетичних ресурсів – це один з ключових плюсів життя в правильно утепленому будинку, але далеко не єдиний. Розглянемо деякі додаткові і не менш важливі переваги:

 • Підвищення експлуатаційного терміну будинків – не утеплений будинок руйнується значно швидше. Його експлуатаційний термін може бути нижче на 30-50%, що обумовлено наступними факторами: значні перепади температур між повітрям всередині будинку і самими стінами (призводять до механічного руйнування, утворення тріщин), підвищений рівень вологості ( вона є причиною руйнування несучих конструкцій і декоруючи матеріалів, а також стає причиною виникнення плісняви та грибка)
 • Формування сприятливого мікроклімату для здоров’я людей – наявність вологості і цвілі в будинку негативно позначається на фізичному стані проживають в будинку людей і може навіть стати причиною серйозних респіраторних захворювань. Правильне утеплення будинку дозволяє виключити всі ці негативні фактори.
 • Захист меблів, обладнання – в утепленому будинку при оптимальному мікрокліматі і мінімальних перепадах температур краще зберігається дерев’яні меблі, побутова техніка і будь-яке інше обладнання

   Очевидно, що утеплення будинку дійсно необхідно, тому що воно здатне кардинально змінити якість життя його мешканців, а також продовжити життя самої будови. Але досягти такого високого результату можна тільки за умови правильного підходу до вибору матеріалів і технології утеплення, а також при дотриманні всіх необхідних вимог і норм. Які ж бувають види утеплення і в чому їх відмінності?

Види утеплення житлових будинків

  Умовно утеплення житлових будинків можна поділити на два види:

  Зовнішнє утеплення  – коли стіни утеплюються з боку вулиці

 Внутрішнє утеплення – коли стіни утеплюються зсередини приміщення або утеплювач вноситься безпосередньо в порожнину стіни (при каркасному будівництві).

 Для кожного з цих видів утеплення характерні певні нюанси і тонкощі, кожен з них по-своєму ефективний, хоча кращим і вважається зовнішнє утеплення.  (Детальніше про види упеплення можна прочитати в темі «Утеплення стін»)

Пінополіуретан для утеплення будинку

Ключові експлуатаційні переваги матеріалу:

 • Найвища ефективність – пінополіуретан для утеплення будинків на 90% складається з повітря, тому його коефіцієнт теплопровідності не перевищує 0,034 одиниць. Також ця ефективність забезпечується тим, що матеріал покриває основу суцільним шаром без швів. Спінюючись, він заповнює дрібні щілини і стики.
 • Довговічність – термін служби пінополіуретану перевищує 30 років! Це надовговічний утеплювач 21-го століття
 • Безпека – матеріал не підтримує процесу горіння, підвищуючи рівень пожежної безпеки будівлі.
 • Універсальність і простота нанесення – матеріал наноситься на будь-які поверхні, як зовні, так і всередині будинку. Він годиться для утеплення фундаментів, підвалів, підлог та перекриттів, стін і покрівлі. Наноситься швидко і повністю застигає всього за 2-3 години.
 • Міцність і еластичність – поліуретан досить міцний і гнучкий, щоб витримувати постійні термічні деформації. Він не боїться механічних впливів або перепадів температур, стійкий до впливу вологи, додатково посилює каркасні конструкції.
 • Легкість – це найлегший на сьогоднішній день утеплювач, який практично не додає навантажень на несучі конструкції.
 • Додаткова звукоізоляційна захист – матеріал здатний гасити звукові вібрації, підвищуючи рівень комфорту в приміщеннях.
 • Пінополіуретан є хорошою основою для будь-яких оздоблювальних матеріалів. Для підвищення адгезії і додаткового захисту рекомендується покрити застиглий пінополіуретан шаром бетонконтакту, після чого його можна облицьовувати відповідно до індивідуальних побажань замовника.

Матеріал підходить для:

Утеплення дерев’яних будинків – підвищує рівень пожежної безпеки.

Утеплення каркасних будинків – не навантажує несучі конструкції.

Утеплення цегляних, кам’яних та бетонних будинків – знижує витрати енергії на обігрів або охолодження приміщень.

Будь-яких господарських будівель – сараїв, хлівів і т.п.

Будь-яких промислових об’єктів – виробничі і складські приміщення.

Утеплення будинку поліуретаном ефективне і надійне. Пропонуємо  вигідні ціни і гнучку систему знижок. Зв’язатися з нами можна, використовуючи «контактну інформацію». Якщо ви хочете отримати бездоганний результат, який окупить себе кілька разів протягом експлуатаційного строку, то спінений поліуретан – це те, що вам потрібно.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *